Close

Kontakta oss

ArkivIT är ett kunskapsföretag inom arkiv- och informationshantering. Beskriv din förfrågan i formuläret så kan vi berätta om hur vi kan stå till tjänst för just er organisation.

Det går även bra att maila direkt till: salj@arkivit.se
eller ringa säljare på telefon: 0760 – 51 90 96

Försäljning

Kontakta gärna oss om du har frågor kring våra tjänster, en förfrågan eller liknande.

Daniel Junhag

Försäljningschef
daniel.junhag@arkivit.se
0760 – 51 90 96

Michaela Landquist

Försäljning
michaela.landquist@arkivit.se
0730 – 33 00 78

Anders Fridell

Försäljning
anders.fridell@arkivit.se
0730 – 93 57 55

Rekrytering & Marknadsföring

Amanda Johansson

Rekrytering/HR
amanda.johansson@arkivit.se
0760 – 51 00 16

Mine Alghazi Jacobson

Rekrytering/HR (föräldraledig)
mine.alghazi@arkivit.se

Ida Granholm

Marknadskommunikatör
ida.granholm@arkivit.se
0760 – 50 19 68

Företagsledning

Daniel Setterwall

VD
daniel.setterwall@arkivit.se
0760 – 51 95 48

Stefan Jacobson

Grundare & Affärsutvecklare
stefan.jacobson@arkivit.se
0760 – 51 05 84

Lars Berglund

Regionansvarig Östergötland
lars.berglund@arkivit.se
0721 – 58 24 22

Jobba hos oss!

Vi erbjuder en arbetsplats med högt i tak, en stark feedback-kultur och ett värderingsstyrt arbetssätt. Kompetens, resultat och ödmjukhet är ledord som präglar vårt arbetssätt och vår företagskultur.

Kontaktuppgifter till alla medarbetare

Under åren har vi genom våra kunniga medarbetare samlat på oss mängder av erfarenhet och kunskap som vi gärna delar med oss av.

Läs mer om oss alla och få kontaktuppgifter till samtliga medarbetare här.

Våra kontor

Vi ser fram emot att höra från dig!


Huvudkontoret i Stockholm
Telefon: 0760-510 584


Läs vår integritetspolicy här.

Norrköping
Telefon: 0721-582 422


Läs vår integritetspolicy här.

Uppsala
Telefon: 0760–519 096


Läs vår integritetspolicy här.
Till toppen